niedziela, 15 listopada 2015

Wyniki konkursu jesiennego!

Witajcie :)

Przybywam do Was z wynikami konkursu - udział w nim wzięło dokładnie 30 osób, wszystkie zgłoszenia były prawidłowe, chociaż nie obyło się bez drobnych błędów ;) Odpowiedzi na pytanie konkursowe były różne, jednak większość z Was lubi spędzać jesienne dni podobnie jak ja - kocyk, książka, herbata :) Jednym poprawia nastrój również muzyka, innym spacer, a jeszcze innym ćwiczenia.
Najbardziej na tle innych wyróżniła się wypowiedź dotycząca spędzania czasu z chorą na raka przyjaciółką - jest to na pewno bardzo ważne, wsparcie i bycie przy kimś, kto przeżywa tak ciężkie chwile, świadomość że ma kogoś obok siebie, na kogo zawsze może liczyć jest bardzo istotna. I to właśnie jest siła prawdziwej przyjaźni, która trwa bez względu na okoliczności :)
Jednak zgodnie z regulaminem, zwycięzca konkursu miał zostać wylosowany w drodze tradycyjnego losowania, odpowiedź na pytanie była tylko informacją dla mnie o tym jak preferujecie spędzać Wasz wolny czas jesienią. Nie przedłużając już, zapraszam na zapoznanie się z przebiegiem losowania.
Najpierw sprawdziłam szczegółowo wszystkie zgłoszenia i przygotowałam tabelę zawierającą losy dla wszystkich uczestników:

Następnie wszystkie losy wycięłam:

Złożyłam i umieściłam w "maszynie losującej" ;):

Nastąpiło wymieszanie losów, a następnie wylosowanie zwycięskiego:

Zwycięski los:Gratuluję!

Już piszę do ciebie maila i czekam 3 dni na podanie adresu do wysyłki nagrody :)
Reszcie osób bardzo dziękuję za wzięcie udziału, mam nadzieję, że nikogo z obserwatorów mi nie ubędzie (jeśli tak, z pewnością to odnotuję), na pewno na blogu będą pojawiać się kolejne konkursy, więc bądźcie czujne ;)I pytanie do Was - czy wolicie zgłaszać się do konkursu poprzez formularz?
Jakie formy konkursów są dla Was najbardziej ciekawe?
Bedę bardzo wdzięczna za odpowiedzi w komentarzach, pozwoli mi to ulepszyć kolejne konkursy, abyście chętnie brały w nich udział :)

Pozdrawiam, Muminek :)

24 komentarze:

 1. Gratulacje! Ja jakoś zawsze wolę zgłaszać się w komentarzu :) bo jeśli zauważę pomyłkę (np w adresie email itp) to zawsze mogę nanieść poprawki :) no i mam większą pewność, że moje zgłoszenie doszło bo go widzę :D a przy formularzu czuję się niepewnie ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulacje :) ja też wolę się zgłaszać w komentarzu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje:) Nie widzę na karteczkach siebie:(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jesteś dokładnie na drugiej kartce, po prawej stronie KosmetykoFanki, jest tam 6 Twoich losów :) mam te tabelki jeszcze zapisane ;)
   Po prostu Twój nick został przykryty pierwszą kartką, nie pomyślałam żeby je rozdzielić ;)

   Usuń
  2. Zrobiłam to zdjęcie na szybko, jest tylko "poglądowe", zapewniam Cię, że również znalazłaś się w tej magicznej kuli :)

   Usuń
  3. Muminku słowo że nie miałam nic złego na myśli. Tak potem pomyślałam, że gdzieś tam jestem. Nigdy nie miałam szczęścia żeby coś wygrać. Pozdrawiam

   Usuń
  4. Ja rozumiem, nie sądziłam nawet że możesz mieć coś złego na myśli, po prostu napisałam dla jasności ;)
   Żeby wygrać trzeba grać! Kiedyś na pewno się uda - wiem co mówię :)

   Usuń
 4. Odpowiedzi
  1. PS Mam nadzieję że wiadomość z adresem doszła. :)

   Usuń
 5. Gratuluję wygranej :)) Mi odpowiada i w komentarzu i formularz ;) od formularza nie jestem pewna czy poszło ;))

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję :)
  Ja jednak wole formularz, bo wiem, że mój mail jest widoczny dla wszystkich. Ostatnio jest pełno takich kwiatków, że dostajemy wiadomość o przesłaniu ten złotówki na przesyłkę itd. To trochę denerwujące...

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratki! Buziak Kochana na milutki wieczór :*

  OdpowiedzUsuń
 8. Gratuluję :)
  Mnie to w zasadzie bez różnicy, czy zgłaszam się w formularzu zgłoszeniowym czy w komentarzu. Chociaż w komentarzu można sobie zerknąć na zgłoszenia innych i na ich odpowiedzi konkursowe, żeby się upewnić, czy dobrze się pytanie zrozumiało :)

  OdpowiedzUsuń